Mijn neef en de Dordogne

Ik heb altijd een grudge blijven houden tegen die ene neef die 35 jaar geleden ‘mijn’ steen heeft gestolen in de Dordogne.
We waren met familie op vakantie en bij een prachtige oude ruïne spotte ik een fantastisch mooie, ja, hoe zal ik het noemen, edelsteen?
Mijn neef zag mij de steen oppakken, vroeg, “mag ik hem eens bekijken?”, pakte de steen van me af en ik heb hem NOOIT meer gezien, die steen.
En TOCH bleef hij altijd in mijn gedachten.
Dat mijn moeder een andere, net zo mooie edelsteen voor me had gevonden, mocht niet baten.
Ik bleef altijd verlangen naar die ene steen, die voor mij bedoeld was.
Soms kun je dat zo hebben hè .
Dat je het gevoel hebt dat iets ‘de bedoeling’ is of ‘voor jou bestemd is’.
Dat er iets of iemand is die voor jou het antwoord weet op die ene vraag waar je al weken, maanden, of zelfs al jaren op loopt te malen.
Het KAN gewoon niet anders of ergens in het universum ligt het antwoord op je te wachten.
Je verwacht het misschien niet van mij, maar ik hou er heel erg van om dat soort boodschappen op te zoeken.
Edelstenen op mijn bureau.
Vragen stellen aan mijn orakelboek.
Rituelen opvoeren als ik iets spannends moet doen.
Mijn eten klaarmaken in een vaste volgorde.
Mijn kamer een bijzonder geurtje geven met aroma in de diffuser (vroeger was ik van de wierook, maar zo’n diffuser is echt 10.0).
Ik heb diverse dromenvangers op mijn kamer hangen en op de eerste van de maand zorg ik dat het eerste wat er uit mijn mond komt, de term “witte konijnen” is.
Ik heb dat als kind ooit ergens gelezen, dat dat geluk brengt, en ik ben het blijven doen.
Dit soort dingen deel ik nauwelijks.
Als ik het wel eens met mijn meer spirituele klanten hierover heb, die soms moeite hebben voor dit spirituele stuk van hun leven uit te komen, zeggen ze; Clau, dat wil ik niet delen; straks vinden ze me een zweefteef.
En dan zeg ik, nou EN?
Je BENT toch ook een zweefteef? Ben ik ook 🤪.
Maar ik realiseerde me dat ik over dat soort dingen zelf ook niet zo open ben (niet eens bewust niet trouwens, maar gewoon omdat ik het zelf tja, zo gewoon vindt), en dat ik jullie daar misschien een voorbeeld in mag geven.
Dat het oké is dat dat wat je niet zo oké vindt aan jezelf, er gewoon te laten zijn en aan je tribe te laten zien.
De Deal van vandaag is daarom een lekker gekke.
Ik ga namelijk een KAARTJE voor je trekken uit mijn favoriete carddeck.
Klik op de balk hieronder om je voorkeur voor een carddeck door te geven.
Je krijgt dan ergens deze week, jouw persoonlijk door mijn getrokken kaart in je mailbox of DM (als ik je je Instagram account naam hebt ingevuld).
Ik maximeer het aantal deelnemers op 44. (is mijn lievelingsgetal).
Doe je mee?
Claim hier de DEAL van dag 10 (kaartjes trekken)
Tot morgen weer, heb nog een heerlijke zondag!
BUSINESSCOACH
Businesscoach Delft
Ondernemerscoach
Businesscoach Den Haag
Businesscoach Rotterdam
.
Businesscoach Leiden
Businesscoach Friesland
Businesscoach Zuid-Holland
© 2019 - 2025 Claudia | Huisstijl design: Professionals in Design | Website ontwerp & bouw: Laura Loos | Fotografie: GD&P, Studio Veerle, Annick Roza Photography